Протягом березня 2018 року започатковуються районні  та міські етапи обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» у Рівненській області завдяки Міжнародному благодійному фонду «МИР» та управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Не обминув цей захід і місто Вараш. 27 березня відбувся перший в історії Вараша міський етап олімпіади «Знавці Біблії», а позмагатися за звання кращого знавця Слова Божого зійшлися майже 100 дітей у Вараську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3.

Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Скоропляс Сергій Валерійович, який наголосив на важливість духовно-морального виховання молоді у сучасному світі: «Саме тому ми започатковуємо олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої — виховання духовної особистості на біблійних цінностях».

З вітальним словом також виступили: Кремінська Ніна Анатоліївна, завідувач методичним кабінетом КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», котра на прикладі із власного життя наголосила на важливість Біблії в житті людини; Горегляд Яна Іванівна, методист  КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти звернула увагу присутніх на значення вивчення предметів духовно-морального спрямування, а також наголосила на основною метою даної олімпіади.

На урочистому відкритті також був присутній магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Гульчук Володимир Іванович, котрий зауважив, що майбутнє нашої держави залежить від того, якими стануть наші діти та націлив учасників на успіх.

Після офіційного відкриття учні 3-7 класів з відповідальністю приступили до виконання завдань олімпіади. Організатори ще раз переконуються, що такі заходи необхідні у наш час для дітей і молоді, адже вони сприяє духовному розвитку юного покоління.