Насичений день пройшов 27 березня. Адже було започатковано не лише міський етап олімпіади але й районний у Володимирецькому районі.

«Олімпіада духовного спрямування на Володимиреччині відбувається вперше. І надзвичайно приємно бачити таку кількість учасників», — наголосила на офіційному відкритті олімпіади Жанна Сергіївна Малюк, методист відділу освіти Володимирецького району.

До всіх учасників з вітальним словом виступив головний організатор обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Валерійович Скоропляс, котрий зазначив: «Ми сподіваємося, що кількість учасників щороку зростатиме. Адже саме духовно-моральне виховання дітей і молоді ми повинні поставити на одне з перших місць».

Також до слів привітання долучився магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Володимир Іванович Гульчук, котрий побажав усім учасників успіхів та наголосив: «Ви усі – переможці. Адже ті знання, котрі ви отримали під час підготовки до олімпіади будуть потрібні Вам усім у вашому житті. Не зупиняйтеся на досягнутому, але крокуйте вперед із Словом Божим!».

Далі всі учні, яких було більше 200 із 27 закладів загальної середньої освіти Володимирецького району, протягом 3 годин виконували завдання, котрі включали тести та відкриті запитання. По завершенні олімпіади усі учасники мали змогу пообідати та з новими знаннями та досвідом відправилися додому.

Найважливіший етап – перевірка робіт. Висококомпетентне журі оцінювали роботи усіх учнів 3-11 класів. Шукайте результати на нашому сайті.