18 березня 2018 року вперше відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Здолбунівського району. Нам дуже приємно, що до конкурсу долучилися учні 3-11 класів із 16 загальноосвітніх шкіл. До Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, на базі якої відбулася дебютна олімпіада, з’їхалося 114 учасників.

Метою олімпіади «Знавці Біблії» є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно-багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

Під час офіційного відкриття із вітальним словом до учасників олімпіади звернувся головний організатор олімпіади, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Скоропляс, побажавши юним знавцям успіхів, натхнення та доброзичливості у власних вчинках.

«Такий захід духовного спрямування у Здолбунівському районі відбувається вперше і мені приємно вітати його учасників у рідній Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4», — зазначила голова оргкомітету олімпіади, директор Здолбунівської ЗОШ №4 Людмила Панасюк.

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Святослав Сидорук висловив своє захоплення, розповідаючи, що вирішальну роль у вихованні дітей та молоді відіграє духовно-моральне виховання, побудоване на Святому Письмі та закликав усіх не лише читати Біблію, але й практикувати у своєму житті, зазначивши: «Ви всі – переможці. Адже навіть ті, хто не посяде призове місце нічого не втратить. Ці знання із Біблії залишаться вам на все життя».

Також усіх учасників привітав начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Антонюк, побажавши всім успіхів та перемоги.

Співорганізатор заходу, заступник старшого пресвітера Рівненського Обласного Об’єднання Української Церкви ХВЄ Микола Свірчук наголосив усім на цінність Святого Письма у житті кожної людини.

На завершення магістр богослов’я Володимир Гульчук зазначив, що саме у ювілейний рік, коли ми святкуємо 1030-ліття хрещення Київської Русі – прийняття християнства як офіційної релігії на землях України, започаткова та проведена вперше така олімпіада в районі.

«Знавці Біблії — це майбутнє нашої держави. Адже майбутнє кожного із нас значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління» — говорить Володимир Гульчук.

Серед конкурсних випробувань, запропонованих дітям, були завдання різного рівня складності, залежно від віку учасників. Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу. А переможців олімпіади очікують дипломи та цінні подарунки.