Насичений день пройшов 30 березня. Адже було районні етапи обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» у Демидівському та Млинівському районах

«Олімпіада духовного спрямування на Демидівщині відбувається вперше. Сподіваємося, що такі заходи будуть продовжуватися щороку», — наголосив на офіційному відкритті олімпіади Олег Миколайович Гусаревич, головний спеціаліст управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

До всіх учасників з вітальним словом виступив головний організатор обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Валерійович Скоропляс, котрий зазначив: «Ми сподіваємося, що кількість учасників щороку зростатиме. Адже саме духовно-моральне виховання дітей і молоді ми повинні поставити на одне з перших місць».

«Надзвичайно приємно бачити таку кількість учасників першої олімпіади духовного спрямування. Це свідчить про те, що в Україні є майбутнє! Адже Біблія – це Книга, яка змінює серця людей» — наголосив заступник голови Демидівської селищної ради Сергій Олексійович Герук.

З вітальним словом також виступив і директор ліцею Олександр Дмитрович Вальчун, котрий з радістю приймав учасників олімпіади у рідному навчальному закладі.

Також до слів привітання долучився старший пресвітер Української Церкви Християн Віри Євангельської Демидівського району Василь Миколайович Глабець, який наголосив на важливості Біблії у сучасному суспільстві та нагадав усім на основних духовних істинах Святого Письма.

На завершення з вітальним словом виступив заступник старшого пресвітера Рівненського Обласного Об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської Степан Михайлович Євтушенко, котрий побажав усім учасників успіхів та наголосив: «Ви усі – переможці. Адже ті знання, котрі ви отримали під час підготовки до олімпіади будуть потрібні Вам усім у вашому житті. Не зупиняйтеся на досягнутому, але крокуйте вперед із Словом Божим!».

Далі всі учні, закладів загальної середньої освіти Демидівського району, протягом 3 годин виконували завдання, котрі включали тести та відкриті запитання. Надзвичайно вразили усіх членів журі підготовлені роботи учнів Демидівського ліцею, у яких відобразили історії із сторінок Біблії, що яскраво демонструють християнські цінності: вдячність (Чекан Любава) — вдячне серце миролюбність (Петрук Максим) — «Будиночок мрії», працелюбність (Хомич Юрій) — вулик повага до старших (Юхимчук Тетяна) — «родинне дерево» вивчення Святого Письма (Ожеховський Іван) — «Книга книг». Великоднє привітання (Федяєва Юліана) — малюнок «Духовні плоди» (Процюк Діана).

По завершенні олімпіади усі учасники мали змогу пообідати та з новими знаннями та досвідом відправилися додому.

Найважливіший етап – перевірка робіт. Висококомпетентне журі оцінювали роботи усіх учнів 3-11 класів. Шукайте результати на нашому сайті.