Американський політик дипломат Адамс Джон  Квінсі сказав: «Така велика моя повага до Біблії, що  чим раніше діти мої почнуть читати її, тим більше я матиму впевненість, що вони стануть корисними громадянами своєї країни  тими членами суспільства, яких поважають»

З цією ціллю  30 березня на базі Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було започатковано районний етап першої обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів середньої освіти Млинівського району.

Позмагатися за звання «Кращий Знавець Біблії» приїхало майже 50 учнів.

До слів привітання звернулася голова журі олімпіади у Млинівському районі Корнійчук Анжела Степанівна, яка побажала всім успіхів у першій олімпіаді духовного спрямування на Млинівщині.

Також під час офіційного відкриття олімпіади до  присутніх з вітальним словом звернувся головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Млинівської ОТГ Кучер Ігор Варфоломійович, який підмітив, що тільки Біблія може навчити людей  правильно жити і правильно мислити.

«Ми задоволені, що саме на базі нашої школи започатковано таку олімпіаду. Ми сподіваємося, що вивчення і дослідження Біблії стане гарною щорічною традицією і  в нашому районі» – наголосив директор Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Яковець Сергій Миколайович.

На урочистому відкритті магістр богослов’я , пастор Української Церкви Християн Віри Євангельської Гульчук Володимир Іванович зауважив, що наше майбутнє залежить від того, які цінності ми закладемо в підростаюче покоління. До його слів також приєднався  депутат Могилянської сільської ради, пастор Української Церкви Християн Віри Євангельської Тищенко Віталій Анатолійович, побажавши всім учасникам успіхів і  ще раз підмітив, що переможцями будуть всі, а не лише ті, хто набрав найбільшу кількість балів. Оскільки, щоб мати успішне життя,  біблійні знання потрібно застосовувати у щоденному житті. А для того, щоб їх застосовувати, потрібно їх знати.

Після офіційного відкриття всім учасникам були роздані завдання. Протягом трьох годин учні 3-11 класів відповідально давали відповіді на поставлені запитання.

Організатори та освітяни ще раз переконуються що подібні заходи вкрай необхідні  у наш час.