З метою для популяризації Біблії, виховання духовно-багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування 20 травня 2018 року було проведено заключний етап (обласний) олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, у якому взяли участь майже 200 переможців із 14 районів та 3 міст.

Розпочався захід із урочистого відкриття, в якому взяли участь: президент Міжнародного благодійного фонду «МИР» Хочай Анатолій Петрович, Уповноважений Президента України з прав дитини Кулеба Микола Миколайович, котрий привітав усіх учасників та зацікавив проголосив приємну новину для переможця олімпіади.

«Я запрошую переможця даної олімпіади до складу  Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента Україна з прав дитини, де матиме змогу бути учасником різних заходів, які відбуваються у Верховній Раді України, комітетах тощо», наголосив Микола Кулеба.

Головний організатор обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» серед закладів загальної середньої освіти Рівненської області, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР», голова оргкомітету та журі Скоропляс Сергій Валерійович, котрий зазначив: «Сьогодні знати Біблію — це не лише ознака релігійності або християнства. Знання Біблії — це ознака писемності, освіченості, цивілізованості».

«Ви всі – переможці!» — з таким словом звернувся до присутніх  заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ундір Віталій Олександрович.

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Сидорук Святослав Миколайович у своїй промові наголосив: «У Рівненській області такий етап олімпіади проводиться вперше. Дана олімпіада, завдяки Міжнародному благодійному фонду «МИР» пройшла майже в усіх районах області, а сьогодні і для їх переможців – обласний етап. Участь у даних олімпіадах взяло більше 3500 дітей. І я переконаний, що вона стане щорічною!».

Також до слів привітання долучився старший пресвітер Рівненського Обласного Об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської Коток Олександр Адамович, котрий побажав усім учасників успіхів та наголосив на основних біблійних принципах, котрі необхідно використовувати у своєму житті та проголосив: «Дивлячись на те, скільки дітей взяли учать у даній олімпіаді я переконаний, що в України є майбутнє. Майбутнє за вами, тими, котрі глибоко вивчають Слово Боже, а воно – найважливіше для кожної людини».

День був насичений подіями, цікавою й повчальною інформацією та новими знайомствами для всіх учасників. Звичайно, не обійшлося і без хвилювань, адже всі школярі з нетерпінням чекають оголошення результатів.