04 квітня 2018 року у Зарічненській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» для Зарічненського та Дубровицького районів, до участі в якій долучилися учні 3-11 класів.

Офіційне відкриття словами привітання розпочав головний організатор олімпіади, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Сергій Валерійович Скоропляс, який зазначив: «Сьогодні особливий день для Дубровицького та Зарічненського районів, адже вперше проводиться олімпіада по Біблії. Як організатори заходу, ми переконані, що це тільки початок. Зробимо все можливо, щоб заходи такого рівня стали щорічними».

Ведучою програми стала Анжела Степанівна Корнійчук.

Координатор олімпіади у Зарічненському районі, методист відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації Лідія Антонівна Вечорко наголосила на важливості таких заходів у сфері освіти та навчанні молодого покоління: «Книга Біблія — єдина Книга, яка змінює серце і життя людини» — говорить Лідія Антонівна. 

Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрацій Павло Володимирович Мельник долучився до слів привітання, підмітивши, яку величезну роль у житті кожного відіграє Біблія.

Також до слів привітання долучилася завідувач методичним кабінетом відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Людмила Володимирівна Бабич, яка зауважила: «Я переконана, що такі заходи необхідні сучасному поколінню, адже сьогодні, як ніколи, вирішальну роль у вихованні дітей та молоді відіграє духовно-моральне виховання».

Із закликом жити так, як написано в Слові Божому звернулася до присутніх директор Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Дмитрівна Стрілкова.

Приємною була присутність старшого пресвітера Української Церкви Християн Віри Євангельської Зарічненського району Миколи Олександровича Шваї, який зауважив, що  старання у навчанні, помножені на працю вчителя, дають вагомий успіх, та  побажав школярам успіхів, натхнення й доброзичливої атмосфери під час проведення олімпіади.

На завершення, магістр богослов’я, пастор Української Церкви Християн Віри Євангельської Володимир Іванович Гульчук подякував усім за участь і підтримку та проголосив: «Ви всі – переможці! Старанно вивчайте Біблії протягом усього Вашого життя!»

Після цього діти почали писати олімпіаду, а по завершенні мали змогу безкоштовно отримати сік та печиво і відправилися із приємними враженнями додому в очікуванні результатів.

Наступний етап – нагородження переможців.